Funkcjonalne zestawy prysznicowe

Autor: data: 7 mar, 2018

(0) Komentarzy

Zestawy prysznicowe to nic innego jak cała aparatura znajdująca się w naszym prysznicu. Na pewno znajdują się w większości domów i mieszkań. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów. Należy jednak pamiętać, że funkcjonalność jest naszym indywidualnym wyborem.

To my wiemy najlepiej, czego nam potrzeba, aby kąpiele były przyjemnością. Przybliżmy więc to, co oferują nam firmy – polecamy: https://www.bricoman.pl/artykuly-sanitarne/baterie/zestawy-prysznicowe.

Możemy skorzystać z możliwości zamontowania baterii zwykłej na dwa kurki lub termostatycznej. Różnica jest duża. Baterie na dwa kurki potrafią pięknie ozdobić nasz prysznic, a dodatkowo ich żywotność jest dużą zaletą. Jednak problemem może stać się ustawianie odpowiedniej temperatury wody. W przypadku baterii termostatycznych ten problem jest rozwiązany. Są produkowane w specjalny sposób, który gwarantuje nam stałą temperaturę przez cały czas korzystania z prysznica.  Niezbędnym elementem w przypadku zestawów prysznicowych jest słuchawka. I tu mamy pełne pole do popisu. Możemy zostać przy tradycyjnej słuchawce za niewielkie pieniądze. Jednak nie sądzę, żeby było to funkcjonalne. Jest wiele sposobów na poprawę komfortu naszych kąpieli. Rynek proponuje słuchawki z równomiernym rozprowadzaniem wody. Dzięki temu natrysk jest przyjemnością, a nie biczowaniem. Dodatkowo można regulować rodzaj strumienia. Wtedy problem znika całkowicie. Dostosujemy go w taki sposób, na jaki aktualnie mamy ochotę.

Po wyborze baterii i słuchawki warto zastanowić się nad uchwytem. Możemy zaliczyć go do funkcjonalności. Z braku takiego umieszczamy słuchawkę na baterii, a to prowadzi do zarysowań i niszczenia zestawu. Warto więc nawet dla samej estetyki dokupić uchwyt pod słuchawkę, co wydłuży żywotność naszych elementów. Jeśli jednak wasz prysznic posiada więcej miejsca, sprawi się również drążek ścienny. Jego zaletą jest to, że możemy wtedy dostosować wysokość słuchawki do naszych potrzeb, szczególnie jeśli z prysznica korzystają również dzieci. Gdy już stoisz przed wyborem i nie zachwyciły cię jeszcze żadne zestawy prysznicowe, masz szansę na stworzenie komfortowej przestrzeni w twoim prysznicu wraz z deszczownicą. Firmy oferują wiele modeli, które sprawią, że nie będziesz marzył o niczym innym niż chwila na kąpiel.

Deszczownica jak sama nazwa mówi, pochodzi od słowa deszcz. Umieszczona pod sufitem daj miłe odczucie, jakbyśmy stali w strugach deszczu. Posiadają specjalne systemy rozprowadzania i napowietrzania wody. Spośród nich można wybrać owalne, kwadratowe i z rożnymi innymi udogodnieniami. Funkcjonalne zestawy prysznicowe warto stworzyć samemu nie kierując się innymi. Każdy człowiek potrzebuje czegoś innego. Więc zanim zakupisz już jakiś zestaw prysznicowy, przemyśl dokładnie, jakie masz oczekiwania i które z zestawów są w stanie ci je zagwarantować.

Kateogria : Łazienka


Nie ma jeszcze komentarzy.


Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)