Deska sedesowa z wagą

Autor: data: 7 sty, 2009

2 komentarze

deska-z-waga2Mimo milionów zagłodzonych anorektyczek oraz walki z niedożywieniem topowych modelek, nadal szczytem współczesnej urody jest zasuszony szkielet obciągnięty cienką skórką. Takie gadżety, jak deska sedesowa wyposażona w wagę, w pewnym sensie wzmacniają tendencje do odchudzania. Z drugiej strony, w momencie kiedy a Meksyku płaci się policjantom za każdy zgubiony kilogram, a w Indiach zwalnia stewardesy za nadwagę, być może deska z wagą może być motywatorem do pracy nad sobą i osiągnięcia normalnej wagi?

Trudno orzec jaka idea przyświecała twórcy. Projektant Haikun Deng odpiera wszelkie ataki mówiąc że deska ma jedynie służyć celom rozrywkowym (chociażby przez uświadomienie użytkownikowi o ile lżejszy jest po wypróżnieniu).

źródło: yankodesign.com

Kateogria : Znani projektanci / projekty / Łazienka


Trackbacks & Pingbacks

Komentarze
jędrula ~ 21 listopada 2018

Jestem niepełnosprawnym po obustronnej amputacji powyżej kolan i taka deska dla mnie byłaby wspaniałym rozwiązaniem kontroli wagi. Nie obrażam się na ignorantów, którym brak wyobraźni i silą się na tak głupie komentarze jak powyższy. Daj Boże Wam zdrowia na całe życie.

Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)