Złote biurko od Armaniego

Autor: data: 29 kw., 2009

(0) Komentarzy

biurko-armaniegoPokaż mi swoje biurko a powiem Ci jakim jesteś pracownikiem. Ta stara zasada odnosząca się głównie do tego jak wygląda ułożenie przedmiotów na biurku i na ile zachowany jest na nim porządek nie mogłaby zadziałać w przypadku biurka z nowej kolekcji Armani Casa, którą projektant – znany głównie z projektowania odzieży – przedstawił na międzynarodowej wystawie mebli Salone del Mobile w Mediolanie. Złote biurko przywiodłoby na myśl bowiem tylko jedno określenie – ten pracownik jest bardzo bogaty.

Biurko wykonane jest drewna, ale pokryte warstwą 24 karatowego złota. Proste w formie i pozbawione wszelkich ozdób wygląda minimalistycznie – zresztą przy takim materiale dodatkowe ozdoby byłyby już grubą przesadą. Biurko można nabyć w cenie 29 tys. euro poprzez jeden z 80 sklepów Armani Casa, które znajdują się w 45 krajach.

W sklepach Armani Casa znajdziemy kompletne umeblowanie do każdego stylowego i niepowtarzalnego mieszkania. Armani swoim nazwiskiem firmuje aranżację przestrzeni domowej już od 2000 roku – z każdą wiosną poszerzając kolekcję i znajdując rzeszę wiernych nabywców.

Źródło: http://www.bornrich.org/entry/giorgio-armani-shows-gold-plated-desk-at-salone-del-mobile/

Kateogria : Gabinet / Znani projektanci / projekty


Nie ma jeszcze komentarzy.


Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)