Tosty niekonwencjonalne

Autor: data: 5 Sty, 2009

(0) Komentarzy

Nie tylko dzieci lubią tosty. Jako śniadaniowy dodatek tosty są lubiane również przez dorosłych. Jaki jednak kupić toster aby pasował również pod względem wyglądu do naszej kuchni? Może toster zupełnie niekonwencjonalny, który nie dość że wygląda ciekawie, to jeszcze potrafi robić tosty z wzorkami? Jakie mamy możliwości? (4 tostery niekonwencjonalne)

Toster dla hazardzistów

sunshine_toaster2
Toster w kształcie sześciennej kostki do gry – Sunshine Toaster, nie tylko stworzy tosty z wizerunkiem jednej ze ścianek kostki, ale również ma podświetlane ścianki a wykonany jest z dbałością o największe szczegóły.

Toster dla fanów Star Wars

vadertoast
Każdemu miłośnikowi Gwiezdnych Wojen tosty z Vaderem będą smakowały najlepiej! Sam kształt czarnego jak Ciemna Strona Mocy tosteru już przywodzi na myśl Hana Solo i resztę ekipy. Toster z Dartem Vaderem kosztuje około 55$. Niestety trzeba sprowadzać go z USA.

Toster wakacyjny

breakfast-art-image-toaster
Breakfast- Art Image Toaster, to urządzenie klasyczne w formie, ale za to umożliwiające zabawę z formami tostów. Kilka wkładek do wyboru pozwala tworzyć różnorodne tosty. (toster 60$ dodatkowe wkładki z wzorami – 15$)

Toster dla najmłodszych

toster-arene-disney
Jedyny swobodnie dostępny w Polsce toster umożliwiający tworzenie obrazków to produkty firmy Ariete z linii Disney Family Line. Za 179 zł można sprawić dzieciom radość podając im na śniadanie grzanki z Myszką Miki. Forma tosteru sprawia, że świetnie pasuje on do kolorowych i pogodnych kuchni.

Kateogria : Ekskluzywne gadżety / Kuchnia


Nie ma jeszcze komentarzy.


Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)