Podgrzewany szezlong do domowego SPA

Autor: data: 20 kw., 2009

(1) Komentarzy

enjoy03_grWprawdzie mamy wiosnę i ciepłe słoneczko za oknem skłania raczej ku spacerom niż wylegiwaniu się na podgrzewanym szezlongu w domu, ale w ramach myślenia o zakupach do domu na przyszły rok rozważyć można ceramiczny szezlong Sommerhuber. Jego główna zaleta? Pokrycie ma stałą temperaturę 32ºC. Przy takim meblu nie można zmarznąć po kąpieli.

Lounger One to produkt najwyższej jakości – ergonomiczny kształt, nagrzewanie podczerwienią, kilka rodzajów kolorystyki pasujących do każdego pokoju kąpielowego. Wprawdzie, aby móc zafundować sobie wygodną leżankę pokąpielową trzeba posiadać sporą przestrzeń w pokoju kąpielowym, szezlong aby bowiem mógł być w pełni funkcjonalny nie jest mały – 185 cm długości i 100 cm szerokości to kawał przestrzeni. Przy takim udogodnieniu, możemy już mówić jednak o prawdziwym domowym SPA. Inne produkty do domowego SPA , na stronie Sommerhuber’a

Źródło: http://www.enjoy.sommerhuber.com

Kateogria : Łazienka

Komentarze
Marta ~ 1 grudnia 2009

Świetna sprawa ten fotel – miałam przyjemnośc na nim poleżec – jest wystawiony w firmie Ogniska Domowe w Markach koło Warszawy.

Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)