Skonfuduj gości regałem na książki

Autor: data: 15 Sty, 2009

(0) Komentarzy

billys-brotherLiteratura staje się wprawdzie coraz mniej popularna jako hobby, ale za to w każdym mieszkaniu, powinno znaleźć się miejsce na półkę na książki. To że książki są obecne w mieszkaniu, świadczy bowiem o mieszkańcach a ich odpowiedni dobór może tworzyć właściwe wrażenie. W USA zatrudnia się nawet literaturoznawców aby konstruowali dobrane księgozbiory pod katem tego, jakie wrażenie na kontrahentach chce się stworzyć w gabinecie.
Proponowana przez grupę ADDI Design półka na książki jest jednak tak efektowna, że żaden gość nie zwróci już uwagi na tytuły zafascynowany oglądając konstrukcję regału i nie będzie mógł pozbyć się z głowy pytania – Dlaczego to się nie przewraca?

billys-brother-2ADDI Design Group chcąc zerwać z tradycyjnym postrzeganiem regału jako meble prostego, stworzyli konstrukcję przeczącą prawom grawitacji.

Co ciekawe, regał jest równie (a może nawet bardziej) stabilny jak normalny, prosty i nudny regał. Spróbujcie wyobrazić sobie jak czuli by się goście kiedy posadzić ich pod najbardziej wygiętą krawędzią- czy jest szansa na to aby pozbyć się wrażenia że za 5 minut wszystko zleci nam na głowę?

Projekt nie jest dostępny w zwykłej sprzedaży, a jedynie wykonywany na zamówienie przez grupę projektantów.

źródło: yankodesign.com

Kateogria : Gabinet / Salon / Znani projektanci / projekty


Nie ma jeszcze komentarzy.


Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)