Cooler do wina z brylantami

Autor: data: 8 Sty, 2009

(0) Komentarzy

coolerMiłośnicy i koneserzy win wiedzą, że samo wybranie odpowiedniego wina nie wystarczy do tego, aby prawdziwie i w pełni móc odczuć jego bukiet i aromat. Wino rozkwita w pełni w odpowiednich warunkach – dobrze podane w odpowiedniej temperaturze, z doskonale dobranym jedzeniem. Nawet najlepsze i najbardziej szlachetne wino, można bowiem zepsuć przez źle dobraną do niego potrawę. Równie ważne – choć bardziej już dla nastroju niż dla bukietu wina, są akcesoria. A do białego wina, przede wszystkim odpowiedni cooler. Na przykład taki jak La Fraicheur – z brylantami i kryształami.

Coolery La Fraicheur należą do najdroższych akcesoriów do wina. Są nie tylko pięknie wykonane i zdobione kryształami i brylantami, ale technologia ich wykonania sprawia, że są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Wykonane z najwyższą dbałością o detale coolery, mają kostki lodu umieszczane w podstawie a specjalnie przygotowany stop aluminium wychładza się i utrzymuje temperaturę przez około 2 godziny. Dzięki temu butelka jest zimna i sucha – nie zaś mokra, jak w przypadku tradycyjnych coolerów.

W zależności od ilości zdobień i ilości coolerów w serii cena waha się od 10.000 do 100.000 Euro.

Spróbujcie włożyć do takiego coolera poczciwą Kadarkę- od razu zacznie wykwintniej smakować (nie mówiąc o prycie truskawkowej…)

Kateogria : Ekskluzywne gadżety


Nie ma jeszcze komentarzy.


Dodaj komentarz

 (wymagany)

(wymagany)